تولید کننده سینی کابل

تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۱۰/۲۴

تولید کننده سینی کابل : زمانی که در فروشگاه‌های عرضه محصولات مختلف به نحوه خرید مشتریان یا محصولاتی که این افراد در پی آن هستند نگاه می‌کنیم، بخش قابل توجهی از آنان را می‌بینیم که به تهیه محصولاتی خارجی تمایل داشته و گاه با عدم یافتن این محصولات، حتی با وجود نمونه‌های وطنی، آن‌ها را نادیده گرفته و خرید خود را به زمان یا مکان دیگری موکول می‌کنند .

با عنایت به این توضیحات باید اعتراف کرد که برخی از این محصولات به کلی مشابهی ایرانی نداشته یا در صورت تولید دارای فاصله‌ای بسیار مشهود از نظر کیفیت، کاربری و بازدهی نسبت با نمونه‌های خارجی خود هستند.
این در حالیست که محصولات فراوانی نیز نظیر همین نردبان و سینی کابل وجود دارند که توسط تولید‌کنندگان ایرانی تولید شده و با قیمتی به مراتب کمتر، با کیفیتی بالا و بازدهی کاملاً رضایت‌بخش به فروش می‌رسند .

با عنایت به این توضیحات قصد داریم تا در ادامه به بررسی عملکرد یک تولید کننده سینی کابل (یعنی مجموعه ساتهاکو) بپردازیم، پس با ما همراه باشید :
 
درباره ساتهاکو، تولید کننده سینی کابل

مجموعه پیش روی با داشتن قریب به 3 دهه فعالیت در حوزه طراحی، ساخت و نصب انواع تابلوهای فشار ضعیف و متوسط، سینی و  نردبان کابل به انضمام متعلقات آن، سال‌هاست که وظیفه تأمین این سخت‌افزارهای کاربردی و پر اهمیت حوزه صنعت برق و انتقال انرژی را بر عهده دارد .

در همین رابطه کارخانه مجموعه ساتها در زیربنایی 8000 متری در منطقه صنعتی ایمان‌شهر اصفهان، با تجهیز شدن به ماشین‌آلاتی نظیر CNCو NCفرز، پانچ، خم، گوشه زن، ماشین‌آلات تخصصی جوش از قبیل  Stud welding، MIGو MAG، خط تولید تمام اتوماتیک سینی های کابل-رول فرمینگ و همچنین دو سیستم رنگ‌آمیزی الکترواستاتیک پودر و وان‌های شستشو آماده است تا به عنوان یک تولید کننده سینی کابل به ساخت این محصولات وطتی پرداخته و با نیم‌نگاهی به توانایی‌های تیم توسعه، بازاریابی و فروش دفتر مرکزی خود در تهران، به برآورده ساختن بخشی از نیاز‌های کاربران این محصولات در بازارهای داخلی و خارجی بپردازد .
 
نردبال و سینی‌های ساتها

با صرف نظر از تولیدات این مجموعه در زمینه ساخت تابلوهای تابلو برق فشار متوسط و ضعیف می‌توان به مبدل‌های متقارن و غیر متقارن، زانوهای افقی و رایزرهای داخلی و خارجی 45 و90 درجه، رایزرهای قابل تنظیم، سه راهی و چهارراهی‌های درپوش‌دار، براکت، پروفیل و انواع پایه‌ها و اتصالات اشاره کرد .

در همین رابطه گفتنیست که به منظور مشاهده مهمترین کارفرمایان این مجموعه که سابقه طراحی، تولید و نصب سینی و نردبان‌های آن را در اختیار داریم می‌توانید به رزومه شرکت مراجعه کرده، یا این حال پتروشیمی جم(SPEC)، پتروشیمی اصفهان، نیروگاه سد کارون 3 (فراب)،  نیروگاه چابهار، نیروگاه یاسوج، ذوب آهن اصفهان (طرح سبا) و مجتمع فولاد مبارکه (طرح توسعه فولاد سازی OIECو ایریتک) و در حوزه پست‌های فشار قوی به پست محلات، مسجد سلیمان، نصر شیراز و ... از جمله مهمترین این کارفرمایان می‌باشند .

با عنایت به این توضیحات می‌توان ادعا کرد که محصولات این تولید کننده سینی کابل توانایی رقابت با نمونه‌های خارجی خود را  داشته و بواسطه شناخت نیازهای بومی، در مواردی محصولاتی با کارایی بیشتر ار آن‎ها نیز تولید می‌نماید .
 
مشخصات سینی کابل
 
با گذر از این توضیحات، این سوال پیش می‌آید که سینی های مورد نظر ساخت این مجموعه دارای چه ویژگی‌های قابل توجهی می‌باشند که از مهمترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • این محصولات دارای ریل‌های جانبی یا قطعه‌ای با کاربرد مشابه آن می‌باشند .
  • این محصولات علاوه بر داشتن نقاط تعیین‌شده‌ای برای معلق شدن و نصب آسان (به همراه خود تجهیزات لازم برای این کار) ملزم به داشتن اتصالات و ساختاری برای تغییر جهت هستند .
  • استحکام و مقاومت به عنوان عواملی مهم در ساختار یک سینی یا نردبان سبب می‌شوند تا علاوه بر پشتیبانی کافی از کلیه سیم‌ها، این محصولات به سادگی آسیب ندیده و نیازمند تعمیر یا تعویض نشوند .
  • سینی و کابل‌های مورد نظر فاقد لبه‌های تیز، بیرون‌زدگی‌های غیر استاندارد یا بخش‌هایی سوراخ‌کننده می‌باشند که به سلامت کابل‌ها آسیب می‌زند .
  • ماده اولیه این محصولات از فلزاتی مقاوم در برابر خوردگی بوده تا در اثر قرارگیری در محیط‌های صنعتی یا حاوی مواد خورنده به سرعت از بین نروند ، در همین رابطه چنانچه این ماده از جنسی پلاستیکی باشد از مقاومت کافی در برابر آتش و گرما برخوردار است .

 
 
در پایان لازم به ذکر است که چنانچه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر یا اخذ مشاوره در خصوص سینی و کابل‌های مورد نیاز خود دارید می‌توانید با همکاران بنده در واحد فروش مکالمه نمایید !