پیام مدیرعامل

« به نام خداوند جان و خرد »

خداوند بزرگ را شاکرم که بعد از گذشت قریب به سه دهه از فعالیت شرکت تجهیزات برق و سیالات فولاد(ساتها)، ما با سختکوشی و تلاش های مستمر توانسته ایم سهم گسترده و موثری در اجرا و احداث تعداد زیادی از پروژه های مهم و زیرساختی کشورعزیزمان ایران داشته باشیم.
باور داشتن به خلاقیت و توانمندی مهندسین و کارشناسان ایرانی، و بهره گیری حداکثری از منابع داخلی، در کنار استفاده از تکنولوژی نوین و دانش روز، سهم ما را در سازندگی میهن اسلامی قابل اعتنا نموده است.
تعهد ما به ارزشهای بنیادین مانند کیفیت، ایمنی و محیط زیست که زیربنای همه فعالیتهای ما در این سالها بوده، موجبات رشد و اعتلای شرکت و اجرای موفق بسیاری از پروژه های صنعتی و عمرانی در داخل و خارج از کشور را فراهم نموده است.
ما با اتکا به کارگروهی که با دلسوزی، صمیمیت، انگیزه، عشق و صداقت همراه گردیده توانسته ایم اعتماد کارفرمایان، مشاوران و شرکایمان را بخود جلب نموده و توجه آگاهانه مدیریت و کارکنان شرکت را به توسعه پایدار و تعالی سازمانی معطوف کنیم تا همچنان استوار، پر انگیزه، مطمئن و سنجیده، در مسیر اجرای تعهدات شرکت، با کیفیت مطلوب و هزینه معقول در زمان مناسب گام بردارند.
بدون تردید دستیابی به چنین دستاوردهای ارزشمندی مرهون کار منسجم و تلاش و زحمات عزیزانی است که در طول این سالیان، با دانش، تجربه و تعهد خود، در فضای پر از چالش های گوناگون، در مسیر تعالی و پیشرفت و تحقق اهداف استراتژیک شرکت گام برداشته اند.
ما همگی با اتکا به خداوند بزرگ، همچون گذشته به تلاشهایمان برای خدمت به کشور و هموطنان عزیزمان ادامه میدهیم و اعتقاد داریم که کمک به اقتصاد رو به رشد و مقاومتی کشور و اجرای پروژه های زیرساختی پیچیده، بدون همدلی و همکاری صمیمانه امکانپذیر نبوده و نخواهد بود.
لذا باور داریم که با تمرکز بر روی اصول مهم پیش گفته، همچنان در صنعت برق کشور و اجرای پروژه های بزرگ صنعتی و عمرانی، در زمره شرکتهای مطرح و پیشرو باقی خواهیم ماند و آماده ایم ضمن رعایت اصول و استانداردهای علمی و مهندسی و فراتر از آن، با همکاری بهترین پرسنل و مشاوران، امکان ارائه و انجام هر گونه خدمات طراحی، اجرا و ساخت را به منظور برآورده ساختن انتظارات و نیازهای کارفرمایان محترم، فراهم آوریم وبه عنوان شرکتی چابک و پیشرو مطرح گردیم.

فهرست